سوالات متداول

شاید پاسخ سوالات خود رو در لیست زیر بیابید.

برای اخذ مشاوره و راهنمایی در زمینه فضای سبز باید چکار کرد؟

گام اول : تماس با مشاوران و کارشناسان اسپینگر

برای داشتن یک روف گاردن زیبا و خاطره انگیز، اولین قدم تماس با مشاوران اسپینگر است. پس از تماس با اسپینگر، کارشناسان ما تمام نکات مهم و کلیدی را برای شما توضیح داده و هماهنگی های لازم جهت بازدید و مشاوره رایگان از پروژه و ساختمان شما را با کارشناسان فنی اسپینگر انجام می دهند. برای تماس با مشاوران اسپینگر ، می توانید با شماره ۰۲۱۸۶۰۹۱۳۹۴ و یا ۰۹۱۲۰۹۵۶۵۴۱ تماس برقرار نمایید.

فرآیند طراحی و همفکری جهت طرح مورد نظر مشتری به چه نحو خواهد بود؟

گام دوم : طراحی روف گاردن

برای داشتن یک روف گاردن یا تراس سبز زیبا، شما نیازمند یک طرح مناسب مطابق با سلیقه شخصی خود و نیز شرایط فنی و اقلیمی هستید. در صورتی که مراحل ساخت بنا به اتمام رسیده باشد، کارشناسان اسپینگر پس از بازدید و بررسی فنی بام یا تراس خانه ،آپارتمان و ویلای شما ضمن دسته بندی علایق و نیاز های شما، اقدام به طراحی روف گاردن نموده و طرحها پس از تایید نهایی توسط شما، برای اجرا آماده می شوند.

در صورتی که بنا و ساختمان شما در حال ساخت بوده و یا اصلا ساخت آن را شروع نکرده باشید، کارشناسان اسپینگر پس از بازدید از پروژه شما و بررسی نقشه های معماری و تاسیسات ساختمان و همچنین مشورت با شما و معمار پروژه نسبت به تهیه طرحها و نقشه ها اقدام نموده و پس از تایید شما نقشه های اجرایی را آماده خواهند نمود.

فرآیند اجرای روف گاردن و یا تراس گاردن به نحوی خواهد بود؟

گام سوم : اجرای روف گاردن و تراس سبز

پس از طراحی روف گاردن توسط کارشناسان اسپینگر و یا دریافت طرح از مشاور طراحی پروژه و لحاظ کردن نقطه نظرات و سلیقه شما، کارشناسان فنی و تیم اجرایی اسپینگر، اجرای روف گاردن را شروع می کنند. اجرای روف گاردن می تواند شامل مراحلی مانند اجرای باغچه ها، کف سازی، اجرای لایه بندی و عایق بندی، نصب مبلمان مانند آلاچیق، پرگولا، و … باشد. در انتهای هر مرحله اجرایی، کارشناسان فنی اسپینگر ضمن بررسی و انجام تست های لازم، گام بعدی را آغاز نموده و کار را در زمان مقرر به سرانجام می رسانند. با انجام تست و بررسی نهایی، اجرای روف گاردن به انتها رسیده و مرحله کاشت گیاهان آغاز خواهد شد.

آیا در زمینه کاشت گیاهان میتوانیم از خدمات اسپینگر استفاده کنیم؟

گام چهارم : کاشت گیاهان روف گاردن

آخرین مرحله از فرایند اجرایی روف گاردن شما، کاشت گیاهان است. در این مرحله ، باغبانها و متخصصین فضای سبز اسپینگر ، مطابق طرح کاشت تائید شده توسط شما، کاشت گیاهان و درختان را آغاز کرده و پس از اتمام کاشت گیاهان و بررسی مجدد سلامت کلیه گیاهان، اقدام به تهیه دفترچه نحوه نگهداری و آبیاری گیاهان نموده و روف گاردن را با آرزوی خلق لحظاتی زیبا به شما تحویل می دهند.

مشاوره و بازدید دوره ای بعد از اجرا به چه نحوی خواهد بود؟

گام پنجم : بازدید دوره ای کارشناسان اسپینگر و کمک به شما برای نگهداری

با پایان یافتن مراحل اجرای روف گاردن، تعهد ما در قبال مشتریان تمام نخواهد شد. متخصصین فضای سبز و کارشناسان فنی اسپینگر ، با توجه به مساحت روف گاردن، نوع گیاهان و سایر شرایط پروژه، ضمن هماهنگی با شما مشتریان گرامی ، نسبت به انجام بازدید های دوره ای از روف گاردن، تراس سبز و …. اقدام نموده و علاوه بر، بررسی کامل سلامت گیاهان و شرایط فنی روف گاردن، راهنمایی های لازم جهت بهبود شرایط گیاهان را با شما در میان گذاشته و تلاش خواهند نمود با آموزش کامل و مناسب، شما را بطور کامل با روش نگهداری و مراقبت از روف گاردن و یا تراس سبزتان آشنا نمایند.

سوالات خود را برای ما ارسال کنید

0/5 (0 نظر)